Říjen 2009

Jak jsem marnil čas na internetu.

31. října 2009 v 22:52 | Ondřej
Vážení a milí přispěvatelé a komentující,

můj druhý článek je o tom, jak jsem marnil čas na internetu v době, kdy už jsem měl být dávno v posteli, připravujíc se tak na další "pracovní" den. To bych ale nesměl objevit stránky blog.cz a zapnout toho večera ICQ. Kamarádka stále odepisuje a já jsem střídavě virtuálně s ní na ICQ a zároveň na těchto stránkách.
Čas je mocný zloděj a já si to neustále potvrzuji. Je dokonce lepším zlodějem, než jsou arcizloději naší země Pitr s Krejčířem, či chcete- li Kožený se svou kuponovou privatizací. Čas jsou totiž peníze. A kdybych měl jmenovat věc, která mne ovlivňuje nejvíce, je to především čas.
Tak končí mé krátké zamyšlení nad faktorem času. Minutu od minuty v tuto večerní dobu slábnu.

Zakončím vzpomenutím Františka Veselého, který bohužel v Pátek zakončil svou pouť životem. Byl to fotbalista a i když jsem ho neznal osobně, znamenal pro mne mnoho, tak jako každý fotbalista. Budiž mu země lehká. Dobrou noc.Jak jsem si začal psát blog

31. října 2009 v 22:04 | Ondřej
Dámy a pánové, vážení a milí spolubloggeři,

nastal den, kdy si i Ondřej Růžička založil svůj blog. Stalo se tak přesně 31. 10. 2009 v pozdních večerních hodinách a nutno podotknout, že se tak stalo za jisté blíže neurčitelné radosti autora. Rád bych řekl, že tento okamžik pro mne něco znamená. Vítej, nejistý světe internetového zápisníčkování.