Blog nebo blok?

8. listopadu 2009 v 20:33 | Ondřej
Poté, co jsem zde zveřejnil svou ďábleskou peripetii s kontrolory, je třeba to tu trochu provzdušnit. Je rozdíl psát pro nikoho a psát pro obec 30 000 čtenářů. Pro mě platí samozřejmě ten druhý případ.

I pro vás nadejte ten okamžik v životě. Ten, na který jste čekali. U někoho přijde dříve, u někoho později. Jsou i tací, kteří se k němu musejí probít přes nejednu překážku. U mě nadešel před chvílí.

Právě jsem vykonal jednu z nejdůležitějších věcí vůbec - !!OHOLIL JSEM SE!!

Abych pravdu řekl, trvalo to celých dvacet minut a výsledek nic moc. Když si konečky prstů přejedu od skráně dolů, stále ještě nahmatám jemné licousy. Čert aby vzal tu zpropadenou věc jménem holicí strojek. Je to ve skutečnosti krabička zla. Potměšilejší než Jan Potměšil a hodnověrnější než Jan Přeučil. Spikla se proti mě ještě se svými břity a hodlá mě zabít. Neměl jsem si ji kupovat. Teď bude znamenat mou zkázu.

Zatím ale ještě ne. Tajně me zapykává schovaná v igelitovém sáčku tam, kde leží - to jest na bedně s vinylovými deskami. Ta bedna je ze světlého dřeva a pykání se od něj krásně odráží. Budí mě ze spaní. Krabičky se ale nemohu zbavit. Ta krabička se jmenuje Jumanji.

Robin Williams
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama