Requiem

14. listopadu 2009 v 10:57 | Ondřej
Polovina včerejška se nesla v pozitivním duchu, druhá v negativním. Aby posranosti nebylo málo a abych si "nemyslel", rozhodl se můj mp3 přehrávač, že se na mě vysere. Tak dlouho jsme spolu spolupracovali, tolik jsme spolu prožili. Uvědomuju si, že mě k němu poutá citová vazba. A teď tohle. Prostě rezignoval a to ještě způsobem nad vrchnost honosným.

Tloušťkou odpovídá krabičce od zápalek, je jenom o něco delší. Je rozdělen na dvě části - USB část, která se dá vysunout a pak znovu zasunout do části přehrávače.

Úmrtní list:

Značka: Creative (jež považuji za 100% kvalitu)

doba používání přístroje: 5 let (!!!)

Vážení a milí přítomní,

s lítostí v srdci vám oznamuji, že přístroj Muvo USB 2.0 MP3 (512MB) Player již není mezi námi.
Na své cestě životem mne provázel a já doprovázel jeho. Doprovázel mne jako Vergilius
Danta, jako Simír Gerchána, jako Bob Bobka, jako Pes Kočičku, Ondřej Slanina Filipa Sajlera, vůně kosmetické oddělení, pes svého pána, světlo města.

Odešel náhle, nepozorován, zatímco jeden den se mnou s obvyklou nonšalancí komunikujíc, druhý den již netečný, se svým červeným světýlkem namísto zeleného odepřel mi zřejmě navždy přístup k jeho obsahu. Vzpomínám na minuty nudy, které jsme spolu trávili cestujíc nebo jinak se pohybujíc. Dávkoval moje uši vší hudbou, kterou jsem proposlouchal - Deadline, Lettek, Okktekk, Sto zvířat, Yellow Umbrella, Indy a Wich, Polemic (to jsem objevoval...), Discipline, PSH, Army of the Pharaohs, Loop Troop, Kontrafakt, LA4, Kano, E2, Emdee, Esoteric, Evidence, F.A.S.H.A.W.N., Jedi Mind Tricks, Promoe, Mobb Deep, Wu - Tang Clan, Hugo Toxxx, Cunnynglynguists, The Game, DJ Premier, The Doors, UGD, Rasco, Q - Tip, Drvivá Menšina, DMX, Kapitán Láska, Ice Qube.... ... ... ... ... ...
Vzpomínám si na ten moment, kdy jsem si ho pořídil. Jel jsem přes celé město kamsi na konečnou. Tam, ve výkladní skříni, v tom obchodě, na mě zíral se svou dokonalostí - kup si mě, jakoby říkal. Já jakoby obluzen jeho silou rovnající se síle Prstenu, musel jsem ho mít. Následnou cestu jsem už ani nevnímal. Hřálo mě u srdce, že ho mám, takže jsem dokázal pláchnout revizorům. Vystoupil jsem s nimi a když jsme stáli na peróně, využil jsem chvilku jejich nepozornosti - nastoupil jsem zpět. Dveře se zavřely a já jim ukázal, že jsou jedničky.

Uí Uí, to byly krásné časy. A teď tady nejsi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama