Ulice

3. listopadu 2009 v 20:06 | Ondřej
Zasedl jsem k počítači a jal se psát. Možnosti člověku psát dává jistá nerovnováha ve věcech kolem. Kdyby bylo vše "nalajnováno" podle nějakých pravidel, neměli by sme co řešit. Poslední dobou se ztrácím v moři nově vznikajících desek. Je toho tolik - tolik lidí co tvoří, mají co sdělit - co poslat dál. Nedá se stihnout všechno a přesto se vždy mezi tím mořem najde něco, co člověka osloví. CunninLynguists zatím nevypadá špatně, ale rozhodl jsem se, že nejlepší MC z U.S. je Fashawn. Startovní pole vypadá tak, že Hottest Cat on The West Coast drží pole position, vidím to tak.

Ulice. Ulice. Proč jsem článek pojmenoval Ulice? Nevím. Ale je jasné, že svobodu, kterou mi poskytuje tento blog nelze zklamat. Ulice je seriál, nebo alespoň byl. Nevím, já ho nesledoval. Proč? Neptejte se. Ulice je místo, kde se denně odehrává tisíce příběhů. Každý z nás žije ve vakuu nevědomosti. Nevědomost je všudypřítomná, ale záleží na úhlu pohledu, ze kterého na ni pohlížíme. Pokud vám tento článek připomíná závěry ze Zoufalých Manželek, vězte, že ne náhodou - inspiroval jsem se. Ne, že bych snad byl pravidelným divákem - to ne. Ale udržuji si vytrvalý zdravý přehled o dění ve světě i u nás.

Například vím, že po získání prestižního ocenění od prezidenta republiky - medaile za zásluhy, ukázal Karel Gott kritikům prostředníček. Nerozpakoval se a vytasil ho po otázce reportéra, zda by rád něco vzkázal svým kritikům. Trochu silné kafe na elegantního nestora české pop music. Je mi to líto, ale obávám se, že několikanásobný Zlatý slavík už to nemá v hlavě tak úplně v pořádku. Povězme si to narovinu - není už nejmladší. Hodně lidí v pozdějším věku neskutečně hloupne. A nebo odkládá veškeré bariéry, které jim celý život bránily se svobodně vyjádřit.

Pokud jste tento článek četli s tím, že jste si mysleli, že se o mě něco dozvíte, omlouvám se, že jsem kromě občasných pravopisných chyb nezavdal příčinu bulváru o mně v zítřejším vydání napsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama