Jinakost

11. dubna 2010 v 17:11 | LH
          System of a Down. Systém dolejška. Malostranská? ..Malostranská? Pražský hrad... Dejvice.. DEPO. Subway Series. Malostranská? Je to poutač. Time. Koupim si ty tepláky - jsou libový. Tepláky na ven a budu teplák.

          Teplák - král městskýho pralesa jak... jak se jmenoval první českej hip hop..takový ty vágusáci?... kámoš je měl na kazetě a taky měl Chaozz. Na vesnici kousek od německejch hranic neni tak špatný.

          Letargie. Nuda. Lenost. Mlha. Zataženo. Krápníky. Pavučina. Krájet mlhu na prach. Vířit prach ve vír. Krčit se v podloubí a cejtit chlad co jim profukuje jako chodbama mraveniště. Lidí chodí kolem. A podchodem se ozývají rány jako když se tluče kladivem. Jsou symbolický. A už se nedaj vrátit ty časy. Nechci aby z toho zněla nostalgie.

          Prior. Parkáč. Angelovka. Schovka mezi domama. Sběr odpadu. Mraveniště. Smetiště lidskejch osudů. A freeride, jam, pojezd, keře, stromy a domy. A když vyrazim teď ještě to stíham. Bylo mi jedenáct a mohl jsem všechno mít rád. Fakt velkej potenciál. Velkej jak má krabička sirek ale jinym způsobem. Seno ve stodole se může roky dusit. Anebo nechat sežehnout pyromanem a proměnit tak v moře energie. Obojí má svoje kouzlo.

          Žezlo, pramen moudrosti, "jabko", fortel, trůn, koruna z trnů. A HOVNA!!!!

          
          
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama