Perverz

10. dubna 2010 v 18:56 | Fekále
          Beru rezervy pauz. Skládám je do konverzací. Částečky se pomalu vytrácejí a nahrazují se jinými - dlouhodobějšími. Něco v nás zůstává napořád. A nejsou to špatný věci. Krájet čas a krájet pauzy. Emauzy. 0,5 GB a pořád nic. Taky dlouhá pauza. A zejtra: 500 000 visitors :D:D:D. Smajlíky. Vtipné.

          Bylo toho hrozně moc, kolik slov mezi náma lítalo. Řetězový reakce. Jako když je bouřka a blesky šlehaj všude kolem jedno kam, vždycky si najdou svuj cíl. Tak to bylo i mezi náma. Nebo když jarní vítr fouká přes louky a pole a se stromama tvoří jasnou symbiózu - nakláněj se v jeho směru. Ukazujou - tam! Tam to je! Ale co? Vždycky zůstane nějaká nejistota v zákulisí jako zbylej skaf za nehtem.

          Jak hraješ? Herci. Jak dokážeš hrát. Disciplína. Tematika. Korelace.

          Stojí na kopci nad vesnicí. Každej máme v mysli obrazce, který si připodobňujeme k určitejm věcem. Asi se tomu říká představivost. A já nehodlám trávit čas s ........ ..... . Bystrá hlava nechť si doplní sám. Chytrost. Vypočítavost. Mentalita.

          Střepy. Kurva Přirozenost. Přirozenost je když jsem na hřišti, mam všechno v cajku, nic mě netrápí a můžu nechat svojí hlavu výst balón. Svoboda je, když sedim a diktuju plán bitvy za stolem o čtyřech nohou a šedesáti čtyřech malejch blbečcích. Svoboda je celej svět ale musíš jí najít. Svoboda seš ty, já, on, všichni, nápisy na stěnách a lidi.

           Jenom je nás tak moc, že jsme opitý lidstvím, který bylo nastokrát znásilněný reklamou a jinejma věcma.

          Pojebanost. Pojebanost. Cenzůůůůra. Pojebanost. Háčky. Čárky. Sračky. FEKÁLIE!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama