Projekt: Věnuji místo a čas 6

29. srpna 2010 v 20:21 | AG
     Mladá, krásná, nezbývá než dodat "doufejme, že inteligentní". Nebo také arogantní, tvrdohlavá, sobecká a obyčejná. Ráda manipuluješ s lidmi, nejsem si ale jistý tím, jestli to opravdu dokážeš. Nemusím snad ani zmiňovat, že se vzhlížíš v idolech z televizních hudebních stanic. Bydlíš v rodinném vícepatrovém domě s řádným zázemím. Originalita v oblékání ti nic moc neříká, v tvém podání to slovo znamená zkopírovat to, co vidíš, a zbytek nakombinovat. Ráda dráždíš kluky, a hraješ si s těmi, kteří neumějí hrát hry. Mezi "lacinými oběťmi" pak vybíráš kluky, se kterými budeš chodit. S tím souvisí i to, že potřebuješ mít nad vztahem kontrolu. Máš tátu, kterej tě zanedbává, nikdy ti nedával moc najevo lásku (nebo ho nemáš vůbec) - proto se bouříš. Toužíš po chlapský lásce, kterou jsi nikdy nedostala.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cherry Stella Pornstar Cherry Stella Pornstar | Web | 29. srpna 2010 v 23:20 | Reagovat

Všetko trafil, ale čo sa týka vzťahov, mám 16 mesiacov priateľa a som verná, ale ten iniciatívny u nás je skôr on, čiže lásku mám ;]

a čo sa týka oblečenia, tak sa obliekam podľa seba a neriadim sa inými ;] na originalite a osobitosti si zakladám.

Napríklad šaty na fotke by si skutočne málokto na seba dal, preto som si ich kúpila. Inak súhlasím a svojho otca nepoznám vôbec.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama