uíuíháhá

13. září 2010 v 22:04 | lálálí

     Sen. Snář. Snívat. I ve slově "zaspat" je obsažený "s". Sny můžou pro lidi znamenat zajímavý nebo důležitý setkání, někdy i srovnatelný s osudovostí. Moje sny jsou často ty ze škatulky "lucidních". Lucidní sen je ten, ve kterém se člověk může pohybovat a jednat, kde si uvědomuje sama sebe. Po takových snech se zpravidla budím unaven, či spíše zbit jako doga.

     Zdává se mi o mých tužbách, o lidech, někdy mi nohou projede záškub, protože se mi vybavuje, jak kopu do fotbalového míče, to je jeden y těch dobrých snů. Zdávaly se mi ale i "černé" sny, ve kterých jsem utíkal před vrahem, snažil se zahrabat ještě více do hloubky na skládce odpadu, která nebyla zespodu ničím ohraničena - byl pod ní jen vzduch.

     Vypadá to, že jsem se probil do vyšších sfér. Někdy se to stane, jindy se stane opak. Všichni se probíjíme skrz pseudosvěty. Poletující částečky prachu nás při tom monitorujou svejma mikrokamerama. Když se ochladí, kamery jsou víc a víc nasycený vodní parou, takže se obraz zostřuje - něco jako když pracujete s mikroskopem. Pseudosvěty do sebe narážej v přirozený konkurenci a válečnejch podmínkách tradičního zemskýho boje o přízeň a revoluci. Komplexnost dějů je všudypřítomná a naprosto zjevná, zapadají do sebe jako skládanka "puzzle". Koupil bych si tu zeměkouli - ta je výstižná.

     Když pálíte lupou malej hmyz, nebo mu pinzetou utrháváte nožičky, kazíte si tak karmu. Ty červený ploštěnky, který s oblibou zadupáváte do země (a kterejch je milion) vám v příštím životě tisíckrát dupnou na hlavu jako kůň mravenci, rozplesknou vás plácačkou coby lidé mouchu o zeď, nebo využijou svých letových dovedností přesně tak, aby jste jim vlétli do pusy a oni vás za pomoci zažívacího traktu stejně tak a opět vyzmizíkovali z říše živých. Organismus si nevybere, ale nějakou formu přesvědčení to chce, jinak jste ztraceni jako Ztraceni.
     
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama